Isparta Erkek Yurtları

Merhaba,

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’ni kazandın ve Isparta’da kalacak yer mi arıyorsun? Tam yerine geldin. Öncelikle Üniversiteye adım atacak olduğun için tebrik ederiz.

Üniversitemiz Türkiye’nin en kalabalık üniversiteleri arasında yer alıyor. ve Isparta şehiri de bünyesinde birçok öğrenciyi barındırıyor. Bu durumda çok fazla öğrenci olunca kalacak yer sıkıtısı yaşanıyor. Fakat öğrencinin barınabileceği birçok alternatif bulunmakta Bu alternatiflerden biri de Isparta Erkek Yurtları. Isparta’da birçok yurt bulunmakta ve bu yurtlar öğrencilere daha kaliteli hizmet verebilmek adına birbirleri arasında yarış içerisinde diyebiliriz.

Biz de Isparta Erkek Yurtları olarak yurtlarımızı tercih eden öğrencilerimize daha iyi hizmet vermek adına çalışıyoruz. Yurtlarımızda aile ortamı yaratarak şehrimize yeni gelmiş olan öğrencilerimizin şehrimize alışmaları ve okullarında derslerine daha iyi odaklanmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra yaratmış olduğumuz aile ortamının hizmetlerimizden daha önemli olduğu düşüncesindeyiz.

Dönem içinde öğrencilerimizin ders ve sınav streslerinden bir nebze de olsa uzaklaşmaları amacıyla birçok etkinlik düzenliyoruz. Bu etkinliklerimiz sayesinde yurtlarımızda bulunan öğrencilerimiz arasındaki arkadaşlık ilişkilerini daha da güçlendirdiğimizi düşünüyoruz. Böylelikle yaratmış olduğumuz aile ortamını daha da sıkı ilişkilerle bağlıyoruz. Düzenlediğimiz etkinlikleri sitemizden görebilirsiniz.

Etkinliklerimizi buradan görebilirsiniz.

Çınar Erkek Öğrenci Yurtları olarak öğrencimizin kendini yalnız hissetmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Öğrenci velilerimizin de gözlerinin arkada kalmaması adına çalışıyoruz. Hiçbir öğrencimizi müşteri olarak değil de çocuğumuz olarak görüp, onlara da bu şekilde hissetmelerini sağlıyoruz.

Çınar Öğrenci Yurtları

Posted in:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.